Suwałki, ul. Kościuszki 112c lok.1 (tzw.przechodiak, z tyłu Banku PKO BP)
tel. 513 045 757
 
 

Chcesz otrzymywać informacje na temet naszych promocji, rabatów, ofert specjalnych - podaj swój adres e-mail?Informuj mnie newsletterem!

               Promocja STUDENT/UCZEŃ – 10% Rabatu.               Pakiety zabiegowe z 25% rabatem, w dniu urodzin - 20% rabatu!         Oferty promocyjne ważne do odwołania.            

Witamy w Gabinecie Re–Vita
stworzonym z myślą o zdrowiu i urodzie.

W szerokim wachlarzu oferty, którą przygotowaliśmy znajdziecie Państwo niezwykle bogatą propozycję zabiegów leczniczych, relaksacyjnych i odprężających, masażu i zabiegów SPA oraz pielęgnacyjnych na ciało i twarz, zabiegów antycellulitowych, wyszczuplających i ujędrniających oraz wielu innych. W naszej ofercie znajdują się również zabiegi upiększające, pielęgnacyjne na dłonie i paznokcie oraz usuwanie zbędnego owłosienia z twarzy i ciała.

Pracujemy na najwyższej klasy urządzeniach zabiegowych renomowanych marek. Oferta naszych usług jest stale poszerzana i rozwijana tak, aby jak najlepiej dopasować ją do Waszych oczekiwań.

Dodatkowo stworzyliśmy różnorodne PAKIETY ZABIEGOWE, w które wliczony jest 25% rabat oraz szeroki wachlarz atrakcyjnych PROMOCJI. Uwzględniając zainteresowanie stworzyliśmy wyrafinowaną ofertę upominkową w ramach, której znalazły się ZAPROSZENIA, KARNETY ZABIEGOWE oraz BONY UPOMINKOWE.
Serdecznie zachęcamy Państwa do szerszego zapoznania się z wyżej wymieniowymi propozycjami w zakładce OFERTA.

DYSTRYBUTOR KOSMETYKÓW NANTES

Jesteśmy jedynym gabinetem patronackim i dystrybutorem kosmetyków NANTES w Suwałkach. Bazą i nośnikiem jest strukturalnie zmieniona woda - nanowoda. Transportowane wraz z nią wysoce aktywne składniki biologicznie czynne docierają do głebokich warstw skóry, stymulując jej odnowę i wzmocnienie.
Tylko w naszym gabiencie bardzo atrkacyjne ceny, dużo niższe niż w sklepie internetowym producenta.

Gabinet Re-Vita zaprasza zarówno Panie jak i Panów, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 20.00 oraz w soboty od 10.00 do 14.00 (po wcześniejszym umówieniu telefonicznym).

Podaruj sobie niezapomniane chwile dla zdrowia, urody i relaksu.

Serdecznie zapraszamy
© Design & code by Re-Vita 2011 - 2019 . Wszelkie prawa zastrzeżone.